عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه چگونه انجام می شود؟

افرادی که می خواهند برای بالا بردن و خوش فرم کردن سینه ها عمل لیفت سینه انجام دهند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر این مطلب را بخوانند. با از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست، سینه ها دچار افتادگی می شوند. با استفاده از عمل لیفت سینه می توانید سینه های خود را خوش فرم و زیبا کنید. لیفت سینه موجب بالا رفتن سینه ها و کم شدن هاله ی اطراف نوک سینه می شود. همچنین می توانید با استفاده از این روش سینه های کوچکی را که ممکن است در اثر زایمان حجم خود را از دست داده باشد را حجیم کنید.

عمل لیفت سینه

چه افرادی باید لیفت سینه انجام دهند؟

عمل لیفت سینه مناسب افراد با سینه هایی کوچک و افتاده است. سینه ها در اندازه های مختلف از طریق لیفت بالا کشیده می شوند اما این روش برای افراد با سینه های بزرگ زیاد دوام نخواهد داشت. زنانی که در اثر بارداری و شیر دهی سینه های آن ها دچار ترک خوردگی و کاهش حجم شده اند می توانند از این روش برای بالا بردن و سفت کردن سینه ها استفاده کنند. اگر قصد بارداری مجدد دارید بهتر است عمل لیفت سینه ها را عقب بیاندازید زیرا دوران بارداری موجب کشش پوست سینه هاشده و در صورت انجام لیفت سینه نتیجه آن از بین می رود.

لیفت سینه به چه منظور انجام می شود؟

با لیفت سینه می توانید سینه های خود را گردترکنید تا بخش بالایی آن پرتر به نظر برسد. لیفت سینه برای موارد زیر انجام می شود:
• بالابردن سینه ها
• گرد کردن سینه ها
• بالا بردن نوک سینه
• کم کردن اندازه هاله اطراف نوک سینه

اگر شما سینه هایی بزرگ و افتاده ای دارید یا نوک آن ها به سمت پایین قرار دارد می توانید با انجام لیفت سینه آن ها را بالا کشیده و سفت کنید.

نکاتی که پس از عمل لیفت سینه باید رعایت شود

پس از عمل لیفت سینه باید در خانه استراحت کنید و کارها ی سنگین انجام ندهید. ممکن است پس از عمل لیفت سینه درد داشته باشید که برای درد می توانید از دارو استفاده کنید. یک هفته پس از عمل باید به پزشک مراجعه کنید تا بخیه ها کشیده شود. در هفته های اول ممکن است سینه های شما متورم و کبود باشد که پس از گذشت ۱ الی ۳ ماه این حالت رفع می شود.

عمل لیفت سینه از پر طرفدارترین روش های جراحی زیبایی سینه است. برای دریافت مشاوره می توانید به خانم دکتر تمدن مراجعه نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  ۳۶۶۰۴۶۵۶- ۳۲۵۱۷۵۷۹- ۰۲۶ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

لیفت سینه با چه مشکلاتی همراه است؟

لیفت سینه مانند دیگر جراحی ها دارای ریسک هایی است اما این روش به ندرت با مشکل مواجه می شود. پس از عمل لیفت سینه کبودی و تورم روی سینه ها به وجود می آید که موقتی است. پس از عمل لیفت سینه نباید تا شش ماه اقدام به بارداری شود و اگر خانوم ها تصمیم به بارداری دارند باید آن را عقب بیاندازند. پس از لیفت سینه باید ۲۴ ساعت استراحت کنید و این عمل با کمی درد همراه است که با استفاده از مسکن برطرف می شود. البته مصرف مسکن و دارو های دیگر باید طبق تجویز پزشک انجام شود.

برخی دیگر از خدمات زیبایی جراح زیبایی سینه در کرج 

لیفت سینه

پروتز سینه

ماموپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *